/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?
Nowości Wózków Podnośnikowych

Fenwick wprowadza na rynek podwójny wózek podnośnikowy elektryczny D06 / D08

13/02/2014 09:49:52
Via-Mobilis - Mise à jour : le 13/02/2014 09:49 - autorstwa
Nowości Wózków Podnośnikowych Fenwick-Linde

Potrzeba optymizacji transportu ładunków staje się coraz ważniejsza w epoce Ecotaxe . To misja, której zdecydował się podjąć konstruktor wózków widłowych Fenwick . Marka proponuje nowy typ wózka podnośnikowego pozwalającego na pracę w miejscach mało dostępnych i ciasnych.

  Fenwick wprowadza na rynek podwójny wózek podnośnikowy elektryczny D06 / D08

  Potrzeba optymizacji transportu ładunków staje się coraz ważniejsza w epoce Ecotaxe . To misja, której zdecydował się podjąć  konstruktor wózków widłowych Fenwick . Marka proponuje nowy typ wózka podnośnikowego pozwalającego na pracę w miejscach mało dostępnych i ciasnych.

  Cechy techniczne nowego wózka podnośnikowego  Fenwick

  Nowy elektryczny wózek podnośnikowy D06 / D08 od Fenwicka jest kompaktowy, łatwy w manewrowaniu i stabilny. Prędkość wózka dostosowuje się automatycznie do kąta nachylenia dyszla. Dzięki swojej długości pozwala on na zachowanie bezpiecznego dystansu między sprzętami i zmniejszyć tym samym ilość wypadków. Dla większego komfortu większość funkcji sterujących dostępnych jest bezpośrednio na drążku. Wózek podnośnikowy  D06 / D08 od Fenwicka jest bardzo kompaktowy dlatego też z łatwością porusza sie w pojazdach ciężarowych transportujących ładunki.

  Zastosowanie modelu  D06 / D08

  Wózek podnośnikowy Fenwicka jest wózkiem wielofunkcyjnym dlatego sprawdza się on w wielu sytuacjach. Jest niezastąpiony w ładowaniu/rozładowywaniu ciężarówek dwupoziomowych. Przygotowywanie zamówień staje się dziecięcą zabawą tak jak dostarczanie i transport ładunków.

  Komentarze

  Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie.

  Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną ujawnione stronom trzecim.

  Anuluj subskrypcję poprzez link “Anuluj subskrypcję” naszych newsletters lub wysyłając e-mail na adres: info@via-mobilis.com

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Zastosowanie mają Zasady poufności oraz warunki użytkowania Google.

  Aktualności na bieżąco

  Prosimy czekać...