Menu główne
Moje konto
Nowości Wózków Podnośnikowych

Fenwick wprowadza na rynek podwójny wózek podnośnikowy elektryczny D06 / D08

13/02/2014 09:49:52
ECI - Mise à jour : le 13/02/2014 09:49 - autorstwa
Nowości Wózków Podnośnikowych
Fenwick-Linde

Potrzeba optymizacji transportu ładunków staje się coraz ważniejsza w epoce Ecotaxe . To misja, której zdecydował się podjąć konstruktor wózków widłowych Fenwick . Marka proponuje nowy typ wózka podnośnikowego pozwalającego na pracę w miejscach mało dostępnych i ciasnych.

Fenwick wprowadza na rynek podwójny wózek podnośnikowy elektryczny D06 / D08

Potrzeba optymizacji transportu ładunków staje się coraz ważniejsza w epoce Ecotaxe . To misja, której zdecydował się podjąć  konstruktor wózków widłowych Fenwick . Marka proponuje nowy typ wózka podnośnikowego pozwalającego na pracę w miejscach mało dostępnych i ciasnych.

Cechy techniczne nowego wózka podnośnikowego  Fenwick

Nowy elektryczny wózek podnośnikowy D06 / D08 od Fenwicka jest kompaktowy, łatwy w manewrowaniu i stabilny. Prędkość wózka dostosowuje się automatycznie do kąta nachylenia dyszla. Dzięki swojej długości pozwala on na zachowanie bezpiecznego dystansu między sprzętami i zmniejszyć tym samym ilość wypadków. Dla większego komfortu większość funkcji sterujących dostępnych jest bezpośrednio na drążku. Wózek podnośnikowy  D06 / D08 od Fenwicka jest bardzo kompaktowy dlatego też z łatwością porusza sie w pojazdach ciężarowych transportujących ładunki.

Zastosowanie modelu  D06 / D08

Wózek podnośnikowy Fenwicka jest wózkiem wielofunkcyjnym dlatego sprawdza się on w wielu sytuacjach. Jest niezastąpiony w ładowaniu/rozładowywaniu ciężarówek dwupoziomowych. Przygotowywanie zamówień staje się dziecięcą zabawą tak jak dostarczanie i transport ładunków.

Komentarze