Menu główne
Moje konto
Targi & Wydarzenia

ConExpo 2014 : podnośniki koszowe i nożyce na stoisku Haulotte

13/03/2014 10:50:45
ECI - Mise à jour : le 13/03/2014 10:50 - autorstwa
Targi & Wydarzenia

Targi ConExpo są jednym z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej i konstrukcyjnej. Są one organizowane co trzy lata, w Convention Center w Las Vegas i gromadzą one najważniejszych aktorów wyżej wymienionych branży. Jest to okazja dla konstruktora Haulotte, specjalisty sprzętów do magazynowania do przedstawienia nam swoich nowych modeli zwyżek i nożyc.

Targi ConExpo są jednym z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej i konstrukcyjnej. Są one organizowane co trzy lata, w Convention Center w Las Vegas i gromadzą one najważniejszych aktorów wyżej wymienionych branży. Jest to okazja dla konstruktora Haulotte, specjalisty sprzętów do magazynowania do przedstawienia nam swoich nowych modeli   zwyżek i nożyc.

HT23 RTJ,  HA41 PX-NT i HA18 PX, nowe modele zwyżek

W edycji  2014 targów ConExpo, Haulotte zdecydowało się położyć akcent na swoje podnośniki koszowe, ze swoimi nowymi modelami HT23 RTJ, HA41 PX-NT i HA18 PX.  Zwyżka teleskopowa HT23 RTJ zanosi się na jeden z przyszłych sukcesów marki, z wysokością roboczą 20.5 m, wysuwem bocznym 18.3m (o 1m więcej niż standardowe modele) i dodaniem systemu  Dual Load, pozwalającego na udźwig do  450kg.   

Cechy techniczne nożyc do wszystkiego i elektrycznych Haulotte,   

Na stoisku Haulotte najważniejsze miejsce zajmują oczywiście podnośniki koszowe ale marka zaprezentuje nam również nożyce, C12 DX i dwa modele nożyc elektrycznych, Optimum 8 i Compact 14. Co do cech technicznych model C12 DX jest łatwy w manewrowaniu, dzięki czemu z łatwością osiąga trudno dostępne miejsca. Co do C14, Haulotte Group plasuje się jako pierwszy producent sprzedający kompaktowe nożyce elektryczne  14 m !

Komentarze