Menu główne
Moje konto
Nowości Wózków Podnośnikowych

Nowy wózek automatyczny E’gv Compact d’Egemin

ECI - le 09/04/2015 14:55 - autorstwa
Nowości Wózków Podnośnikowych

Konstruktor specjalizowany w automatyzacji supply chain wprowadzi na rynek tego lata w Europie swój nowy AGV.

Nowy wózek automatyczny E’gv Compact d’Egemin

Egemin Automation, specjalista automatyzacji operacji logistycznych wprowadza na rynek swój nowy automatyczny wózek  E’gv Compact  przy okazji targów  Pro Mat 2015, poświęconym innowacjom w dziedzinie supply chain, który miał miejsce od 23 do 26 marca 2015 w Chicago, w Stanach Zjednoczonych. 

 AGV kompaktowy ale wydajny

Co to jest wózek AGV ?

Wózki AGV są automatycznymi wózkami pozwalającymi na wykonywanie prac magazynowych bez obecności operatora.Te pojazdy ze sterowaniem automatycznym mogą transportować, układać i podnosić produkty w środowisku magazynowym z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa.

Ten nowy wózek Egemin jest wózkiem typu AGV (wózek zrobotyzowany) kompaktowym, mocnym i wydajniejszym niż jego poprzednicy. Jego uciąg w czasie operacji może osiągać nawet  4,5 tony, czyli 5 razy więcej niż standardowe wózki.

W dodatku, wózek  E’gv Compact łatwo dostosowuje się do serwisów logistycznych. Może być używany do operacji ciągnięcia, przewozu lub magazynowania  (z dodatkiem wideł unoszących).

Wózek z dobrym stosunkiem jakości do ceny

E’gv Compact Egemin jest standardyzowanym produktem, który będzie sprzedawany po niższej cenie i w krótszym czasie niż automatyczne wózki "na miarę". Z tego względu ten wózek kompaktowy jest inwestycją, która bardzo szybko staje się opłacalna.

E’gv Compact w wersji wózek ciągnący będzie dostępny w Europie już tego lata. Na początku 2016 roku wejdzie na rynek wersja wózka z widłami.

Komentarze