Menu główne
Moje konto
Nowości Wózków Podnośnikowych

Nowa gama wózków Hyster : H8-16XM-6

ECI - le 21/08/2014 09:57 - autorstwa
Nowości Wózków Podnośnikowych
Hyster

Marka Hyster wprowadziła właśnie na rynek nową gamę wózków widłowych H8-16XM-6.

Marka Hyster wprowadziła właśnie na rynek nową gamę wózków widłowych H8-16XM-6. Te nowe wózki z ładownością od 8 do 16 ton charakteryzują się  wszechstronnością ponieważ można do nich dostosować  liczne akcesoria . Stworzone do intensywnego użytkowania, mogą być one używane w specyficznych misjach.

 Wózki widłowe wszechstronne i do konfiguracji

Wózki nowej gamy  Hyster mogą być konfigurowane dzięki licznym dodatkom. Wózki te mają duże pole zastosowania i są specjalnie stworzone do użytkowania w przemyśle metalurgicznym i papierowym, w portach, w sektorze produkcyjnym i przemyśle drzewnym. Ich szybkość udźwigu jest zawarta między  0,28 i 0,51 m/s, w zależność od użytego akcesoria.

Produktywność i ekonomia energii, atuty nowego pokolenia wózków

Wiele modeli nowej gamy  wózków Hyster jest wyposażonych w układ hydrauliczny z wykrywaniem obciążenia, pozwalającym na oszczędzanie energii i optymizację udźwigu. Spełniające wymagania normy  Tier 4i / Stage IIIB, nowe wózki podnośnikowe wydalają mniejsze ilości szkodliwych gazów i zużywają mniej paliwa. Hyster pomyślał również o komforcie operatora, ponieważ kabina Vista jest ergonomiczna i zapewnia doskonałą widoczność co znacznie ułatwia pracę operatora.

Komentarze