Menu główne
Moje konto
Nowości Wózków Podnośnikowych

Nowa gama zwyżek Haulotte HA16 RTJ

ECI - le 23/10/2014 11:27 - autorstwa
Nowości Wózków Podnośnikowych

Idealne do prac budowlanych i wykończeniowych, nowa gama zwyżek Haulotte HA 16 RTJ została stworzona aby odpowiedzieć na wymagania klientów dotyczące wydajności, bezpieczeństwa i komfortu pracy.

Idealna do prac budowlanych i wykończeniowych, nowa gama zwyżek  Haulotte  HA 16 RTJ została stworzona aby odpowiedzieć na wymagania klientów dotyczące wydajności, bezpieczeństwa i komfortu pracy. Gamę reprezentują trzy modele  : HA16 RTJ klasyczny, HA16 RTJ O (kąt obrotu  355°) i HA16 RTJ PRO (wersja wysokiej klasy  skręt na 4 koła i kąt obrotu  360° + Activ’Shield© Bar)

Optymalna wydajność dla zwyżek Haulotte HA16 RTJ

Gama HA16 RTJ  została stworzona aby pozwolić na jak najłatwiejszy i jak najszybszy dostęp do najtrudniejszych miejsc pracy. Wszystkie zwyżki posiadają maksymalny zasięg  8.30m, maksymalną wysokość przegubu 7.65m co czyni z nich referencje zniżek na rynku. Gama ma maksymalny kąt nachylenia 40% i napęd na 4 koła pozwalający na szybkie i precyzyjne ruchy w pozycji pracy na wysokości.

Cechy techniczne gamy Haulotte HA16 RTJ

Wyposażone w silnik Kubota, zwyżki Haulotte H16 RTJ obniżyły zużycie paliwa o 15% a hałas prowokowany przez maszynę podzieliły przez 2. Stanowisko operatora jest ergonomiczne i wczystkie jego składniki pochodzą od renomowanych producentów (silnik Kubota, Joysticks Bosch,  Deutch …)

Komentarze