Menu główne
Moje konto
Nowości Wózków Podnośnikowych

Nowe kompaktowe wózki z wysuwnym masztem od Jungheinrich

ECI - le 26/12/2014 13:48 - autorstwa
Nowości Wózków Podnośnikowych
Jungheinrich

Jungheinrich wprowadził właśnie na rynek dwa nowe modele serii 1 wózkJów podnośnikowych z wysuwnym masztem : ETV 110 i ETV 112. Z udźwigiem do 1200 kg i obniżeniem zużycia energii o 10%, dwa wózki oferują większą wydajność niż ich poprzednicy.

Jungheinrich   wprowadził właśnie na rynek dwa nowe modele serii 1  wózków podnośnikowych z wysuwnym masztem :  ETV 110 i ETV 112. Z udźwigiem do 1200 kg i obniżeniem zużycia energii o 10%, dwa wózki oferują większą wydajność niż ich poprzednicy.

Cechy techniczne wózków ETV 110, 112 Jungheinrich

Z szerokością 1 120 mm i wyposażone w ramię wąskie i kompaktowe, te wózki nadają się idealnie do użytkowania w wąskich korytarzach. Joachim Schier, Kierownik produktów dla masztów wysuwanych w Jungheinrich zaznacza : « Ten wózek pozwala zaoszczędzić miejsce i jest idealny do masowego stokowania ». 

Dane techniczne

Podnoszenie (maszt standardowy) 3090 - 7100 mm

Udźwig 1,00 - 1,20 t

Oszczędność miejsca dzięki obszernemu stanowisku operatora

Precyzyjna jazda, elektryczny układ kierowniczy 180°

Optymalne bezpieczeństwo jazdy dzięki Curve Control

Wydajność i rentowność nowej serii 1 Jungheinrich

Stanowisko operatora zostało skonstruowane w taki sposób aby pozwolić na oszczędność czasu w trakcie podnoszenia.Główne elementy sterujące są dostępne bez ruszania ręki, pedały wózka są umieszczone w taki sam sposób jak w samochodzie, a najważniejsze informacje takie jak kierunek jazdy czy ustawienie kół są wyświetlone na ekranie najnowszej generacji aby ułatwić monitorowanie operacjii.

Komentarze